HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Avrasya Barter, organizatörlüğünü yapmakta olduğu alternatif finansman modeli olan barter sistemi ile üyelerine tahsilat garantili satışların artırılması, stokların eritilmesi, atıl kapasitenin değerlendirilmesi, finansman, krizlerden en az zararla çıkma gibi konularda sıra dışı çözüm alternatifleri sunmaktadır.

Barter ticaretindeki 20 yılı aşkın deneyimi, seçkin yönetici ve sektörlere göre uzmanlaşmış kadrosu ile sektörün öncü kuruluşu olan Avrasya Barter, gücünü aldığı Türk ekonomisine, güç katmayı hedeflemektedir. Avrasya Barter, Kurumsal üyeliklerin yanı sıra bireysel üyelikler de yapmakta ve her geçen gün portföyüne eklediği yeni üyeler ve ürünler ile büyümektedir.

Avrasya Barter’ın yönetmekte olduğu büyük barter pazarı; tekstilden inşaata, gayrimenkulden turizme, medyadan otomotive kadar uzanan geniş bir sektör yelpazesinden orta ve büyük ölçekli 3000’in üzerinde üye şirketin bir araya gelerek oluşturduğu derin ve geniş bir pazardır.

Vizyonumuz

AVRASYA Barter olarak, kaliteli hizmet anlayışını benimseyen, kendini sürekli geliştiren, donanımlı, etik değerlere sıkı sıkıya bağlı, yaptığı işi seven personeli ve günün bir adım ilerisinde teknik alt yapısı ile mutlu yatırımcılar yaratan, sektörün öncüsü bir kurum olmak.

Misyonumuz

Rekabetçi ve şeffaf hizmetimiz ile kaliteyi ilke edinen, müşteri ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan, etik değerlere sıkı sıkıya bağlı, müşterileri ile ömürlük ilişkiler kuran bir kurum olmak.

Değerlerimiz

  • Kaliteli ve üst düzey hizmet sunmak.
  • Etik değerlere bağlı kalmak.
  • Şeffaf ve güvenilir olmak.

Share this Post